Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    SBS zoekt nieuwe André Hazes

    SBS 6 gaat het in het nieuwe tv-seizoen wederom proberen om met een talentenjacht de kijker aan de tv-zender te binden. Dit keer gaat men op zoek naar een nieuwe Nederlandse volkszanger.
    Jarco Kriek
    30 juli 2012
    comments 0
    SBS zoekt nieuwe André Hazes
    Foto: ANP

    SBS 6 gaat het in het nieuwe tv-seizoen wederom proberen om met een talentenjacht de kijker aan de tv-zender te binden. Dit keer gaat men op zoek naar een nieuwe Nederlandse volkszanger.

    Het programma wordt door producent Talpa gemaakt en heeft de werktitel Bloed, Zweet en Tranen. Dit naar het gelijknamige nummer van André Hazes, één van de grootste volkszangers die Nederland gekend heeft.

    Weinig details

    SBS heeft aan Novum Nieuws bevestigd dat men mogelijk in het nieuwe jaar met de talentenjacht op de buis komt. De gesprekken over het tv-programma met producent Talpa zijn vergevorderd. Omdat het programmaformat in een nog premature staat verkeerd, kan SBS nog weinig inhoudelijks over de talentenjachtshow zeggen.

    SBS 6SBS BroadcastingTalpatalentenjachtAndré Hazes

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)