Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Tanja Jess speelt hoofdrol in regio soap

    De regio soap wint steeds meer aan populariteit. De series zijn zo succesvol dat landelijk bekende acteurs en actrices hoofdrollen gaan spelen. Tanja Jess is de eerste.
    Jarco Kriek
    27 april 2008
    comments 0
    Tanja Jess speelt hoofdrol in regio soap

    Steeds meer bekende Nederlanders gaan rollen spelen in regio soaps. Deze soaps worden uitgezonden op Nederlandse regionale omroepen. Dit keer is het de beurt aan Tanja Jess. De actrice die haar grote doorbraak in Nederland behaalde door een rol in de soap der soaps, Goede Tijden Slechte Tijden, gaat de hoofdrol spelen in de nieuwe Omroep Brabant soap Wolfseinde.

    Wolfseinde is een 26-delige soapserie die vanaf december wekelijks zal worden uitgezonden op Omroep Brabant. Het verhaal gaat over een moeder, gespeeld door Tanja Jess, die met haar tienerdochter terugkeert naar Brabant. Na terugkomst in het Brabantse land wordt ze burgemeester van Wolfseinde. Jess is zelf opgegroeid in Noord Brabant.

    Tanja Jess is niet het enige bekende gezicht in Wolfseinde. Josine van Dalsum en Ad van Kempen spelen ook een rol in de regiosoap. In andere regio soaps van verschillende regionale omroepen speelden onder andere Edwin Evers, Marco Bakker en Claudia de Breij al gastrollen. Tanja Jess is de eerste “grote ster” die een hoofdrol in een regio soap zal gaan spelen.

    Tanja Jess is naast haar acteerwerkzaamheden ook bekend als voice over bij het inspreken van tekenfilms. Verder is zij de vrouwelijke stem van de jingles op het nonstop radiostation Sky Radio.

    Omroep Brabant is in Nederland via alle digitale uitzendplatformen te ontvangen.

    Omroep BrabantWolfseindeTanja Jess

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)