Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Kinderzender Studio 100 voorlopig bij Telenet verdwenen

    De Belgische kabelaar Telenet mag Studio 100 TV niet meer doorgeven per 1 januari. Concurrent Proximus kreeg met afname van meer online en interactieve diensten een exclusief contract.
    Jan-Hein Visser
    4 januari 2018
    comments 1
    Kinderzender Studio 100 voorlopig bij Telenet verdwenen
    Foto ANP

    Telenet schrapte middenin de kerstvakantie de zender Studio 100 TV uit het digitale basisaanbod. Het contract met in België in economisch opzicht oppermachtige Studio 100 werd niet verlengd. Dit tot teleurstelling van heel wat abonnees die de vervanging met Baby TV in het basispakket geen gelijkwaardige vervanging vinden. Concurrent Proximus biedt nu exclusief een veel groter aanbod van Studio 100.

     

    Meer Studio 100 bij Proximus

    Studio 100 en Proximus breiden hun partnerschap juist fors uit met een nieuwe muziekzender, Studio 100 Hits, een vernieuwing van het digitale platform Wanagogo en voordelen voor Proximus-klanten in de Plopsa-parken. Het digitale entertainmentplatform voor kinderen Wanagogo, waarvoor Studio 100 en Proximus al samenwerkten, is vernieuwd en heet sinds 1 januari Studio 100 Go.

    ProximusTelenetBelgieStudio 100KabelVlaanderen

    Reacties

  1. TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    Na Venezuela en Iran ligt nu Cuba in het vizier van de Amerikanen. De regering-Trump blokkeerde alle olietoevoer naar het eiland, in de hoop een opstand tegen de socialistische regering in Havana te forceren. Ook zinspelen de Amerikanen openlijk op militair ingrijpen en een verandering van regime. Is Cuba de volgende prooi? Bram Vermeulen reist over het eiland om de gevolgen van deze diepste crisis sinds de revolutie te onderzoeken en te achterhalen wie ervan profiteert. Bram reist van de hoofdstad Havana naar Santiago, dat zwaar getroffen blijkt door stroomuitval als gevolg van de olieblokkade.

    TV-TIP De Heineken ontvoering

    De Heineken ontvoering
    NPO 3 om 20:25 uur
    Op 9 november 1983 wordt biermagnaat Freddy Heineken samen met zijn chauffeur Ab Doderer in Amsterdam ontvoerd door vier mannen. De jonge criminelen eisen 35 miljoen gulden losgeld en sluiten Heineken en Doderer wekenlang op in een loods.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide