Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    The Passion in 2015 vanuit Enschede

    Het paasverhaal The Passion komt in 2015 vanuit Enschede. Het verhaal wordt opgevoerd op de Oude Markt in het stadscentrum.
    Jarco Kriek
    19 november 2014
    comments 1
    The Passion in 2015 vanuit Enschede
    Foto: ANP

    Het paasverhaal The Passion komt in 2015 vanuit Enschede. Het verhaal wordt opgevoerd op de Oude Markt in het stadscentrum. Dat meldt regionale krant Tubantia.


    Het is voor de tweede keer dat Enschede het landelijke middelpunt bij een grote tv-uitzending van de publieke omroep is. In 2012 kwam 3FM Serious Request ook uit de Twentse stad.

    Steeds meer kijkers The Passion

    The Passion wordt jaarlijks door tienduizenden bezoekers bijgewoond. Veel belangrijker voor de stadspromotie van organiserende gemeenten is het aantal kijkers. Vorig jaar werd The Passion vanuit Groningen door meer dan drie miljoen Nederlanders bekeken. Enschede betaalt volgens Tubantia tweehonderdduizend euro om The Passion binnen te halen.

    EOThe PassionEnschedepaasverhaalJezusChristusGroningen

    Reacties