Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    The Voice ook televisiehit in Amerika

    John de Mol heeft met The Voice wellicht de grote opvolger van het door hem bedachte televisieformat Big Brother in handen. Na Nederland lijkt nu ook Amerika een prooi voor The Voice te worden.
    Jarco Kriek
    27 april 2011
    comments 0
    The Voice ook televisiehit in Amerika

    John de Mol heeft met The Voice wellicht de grote opvolger van het door hem bedachte televisieformat Big Brother in handen. Nadat Nederland door de talentenjacht aan de buis gekluisterd zat lijkt Amerika de volgende prooi te worden.

    De eerste aflevering van The Voice trok dinsdagavond op het Amerikaanse televisienetwerk NBC 11,8 miljoen kijkers. Dit aantal ligt boven vooraf gestelde verwachtingen. Als eerste weet de Amerikaanse televisiekijker steeds minder vaak NBC – dat op dit moment het vierde nationale televisienetwerk van Amerika is – te vinden. Daarnaast hebben concurrenten de kracht van de talentenjachtshow The Voice hoog ingeschat en tegenover het NBC-programma programma’s met een hoge kijkdichtheid geplaatst. Zo was op FOX de speciale aflevering van de serie Glee met daarin Lady Gaga te zien. ABC programmeerde Dancing With The Stars tegenover The Voice. Gisterenavond was The Voice ondanks deze concurrentie toch het best bekeken televisieprogramma in commercieel belangrijke kijkersdoelgroep 18 tot 49 jaar.

    The Voice brak daarbij gisteren ook enkele records. Zo was The Voice het best bekeken NBC-televisieprogramma sinds 12 mei 2009. Bovendien is het de beste start van een nieuw programma op nationale Amerikaanse televisienetwerken sinds Undercover Boss in februari 2010.

    De kwaliteit van de deelnemers in de Amerikaanse versie van The Voice is overigens hoog. Op de Nederlandse televisie is de Amerikaanse The Voice niet te bekijken. Inmiddels staan de internetnieuwsgroepen HD-televisieopnamen van de NBC-talentenshow. Op deze manier kan de Nederlander – overigens niet op legale manier – eventueel toch naar The Voice kijken.

    TalpaJohn de MolThe VoiceNBC

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)