Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Toegangsdeurwedstrijd Rosenborg – PSV live op SBS6 en KIJK

    Bereikt de Nederlandse voetbalclub PSV de groepsfase van de Europa League? Deze vraag wordt donderdag 1 oktober op SBS6 en KIJK beantwoord.
    Jarco Kriek
    1 oktober 2020
    comments 0
    Toegangsdeurwedstrijd Rosenborg – PSV live op SBS6 en KIJK
    Foto ProShots

    De play-off wedstrijd Rosenborg – PSV wordt live uitgezonden op SBS6. Online kan gekeken worden via de OTT streamingdienst KIJK.nl van Talpa Network. De voorbeschouwing begint om 18.30 uur met de analisten René van der Gijp en Johan Derksen. De aftrap van de wedstrijd is om 19.00 uur. De winnaar van de wedstrijd krijgt een toegangsbewijs voor de groepsfase van de Europa League. AZ plaatste zich al eerder voor de groepsfase.

     

    Europees voetbal

    De Europa League wordt live uitgezonden op RTL 7 en betaalzender FOX Sports. Talpa Network heeft de uitzendrechten van de Champions League in bezit en zendt de wedstrijden op SBS6 uit. De Champions League is ook bij Ziggo Sport en betaalzender Ziggo Sport Totaal live te volgen.

    voetbalEuropa LeaguePSVTalpaTalpa NetworkKIJK

    Reacties

  1. TV-TIP EK Wielrennen Mannen

    EK Wielrennen Mannen
    NPO 1 om 13:10 uur
    Op het ­Europees kampioenschap in fietsprovincie Drenthe beginnen de wielrenners vandaag in Assen, om vervolgens met een lus naar afvalberg Col du VAM te rijden. Remco Evenepoel is er niet bij: de wereld­kampioen tijdrijden krijgt rust na de Ronde van Spanje. Ook Mathieu van der Poel laat verstek gaan en focust zich vanwege de Olympische Spelen op een mountainbike test-event in Parijs. Wout van Aert heeft echter wel oren naar de wit-blauwe trui met gouden sterren.

    TV-TIP Ms. Fisher's Modern Murder Mysteries

    Ms. Fisher's Modern Murder Mysteries
    BBC First om 20:00 uur
    In deze spin-off van Miss Fisher’s Murder Mysteries, die zich afspeelt in de jaren zestig, arriveert Peregrine in Melbourne om de erfenis van haar vermiste tante te ontvangen. Wanneer de jonge vrouw ontdekt hoe avontuurlijk Phryne was, wil zij in haar tantes voetsporen treden. Er zit maar één ding op: ook een moord oplossen.

    Interview

    • *

      Harm Edens

      Dit Was Het Nieuws

      Hij heeft de rol van voorleesmoeder in Dit Was Het Nieuws én is een van de breinen achter legendarische comedyseries als In de Vlaamsche Pot en Het Zonnetje in Huis. Ja, Harm Edens (62) weet wel wat van humor.
      Reacties0 reactie(s)