Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    TV producent Loewe blijft het slecht doen

    Loewe, producent van hoogdesign platte televisies, voorzien van hoogwaardige audiocomponenten, blijft grote verliezen lijden. Dit ondanks dat er in het laatste kwartaal meer LCD toestellen werden verkocht.
    Jan-Hein Visser
    3 november 2011
    comments 0
    TV producent Loewe blijft het slecht doen
    Loewe, producent van hoogdesign platte televisies, voorzien van hoogwaardige audiocomponenten, blijft grote verliezen lijden. Dit ondanks dat er in het laatste kwartaal meer LCD toestellen werden verkocht.

    De verliezen van de Duitse producent van audio- en tv-apparatuur vallen wellicht in het niets bij de soms astronomische verliezen waarmee bijvoorbeeld het Japanse concern Sony kampt. Toch heeft Loewe het al heel het jaar moeilijk. In het derde kwartaal van dit jaar leed het bedrijf dan ook weer een verlies van €3,9 miljoen (voor belasting). en in totaal bedragen de rode cijfers dit jaar al €11,7 miljoen.

    De omzet van het bedrijf steeg wel naar €67,4 miljoen, met name door de tv-verkoop. Loewe ondervindt in Nederland en België ook veel concurrentie doordat de design toestellen simpelweg een hoge prijs hebben. Loewe wil zich nu onafhankelijker maken van alleen TV-verkoop en gaat daarom meer stand-alone audio producten introduceren.
    LoeweLCDVerlies

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)