Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Twente-Ajax: 1.265.000 kijkers

    Met 1.265.000 kijkers behoorde de voetbalwedstrijd Twente-Ajax gisteravond tot de best bekeken programma's.
    1 augustus 2010
    comments 0
    Twente-Ajax: 1.265.000 kijkers
    Met 1.265.000 kijkers behoorde de voetbalwedstrijd Twente-Ajax gisteravond tot de best bekeken programma's.

    Daarmee had SBS 6 weer eens succes in het weekend. Ook Hart van Nederland (890.000) en Shownieuws (848.000) werden op die zender goed bekeken.

    Bovenaan staat het NOS Journaal van 20.00 uur met 1.513.000 kijkers, Het NOS Journaal van 18.00 uur is met 1.030.000 kijkers derde. De Nederland 1-programma's Alles draait om geld (822.000 kijkers) en Stedenspel (743.000) staan ook nog in de top 10.

    RTL 4 haalde de top 10 alleen met het Half Acht Nieuws, dat 862.000 kijkers trok.

    Bron: Stichting Kijkonderzoek. 
    Twente-AjaxSBS 6kijkers

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Jippie No More!

    Zappbios: Jippie No More!
    NPO 3 om 15:30 uur
    Als Gail, de oudste zus van Jaap Peter (Jippie), gaat trouwen, komt de hele familie bij elkaar in het grote landhuis van opa Willem. Samen willen ze er een groot feest van maken. Dat blijkt lastig wanneer Jippie voor het eerst verliefd wordt op Lily, die meer oog lijkt te hebben voor zijn zusje Joe.

    TV-TIP Wind River

    Wind River
    NPO 3 om 20:20 uur
    Jager Cory Lambert ontdekt in het besneeuwde indianenreservaat Wind River het levenloze lichaam van een jonge vrouw. Het achttienjarige slachtoffer Natalie Hansen blijkt te zijn verkracht en vermoord. De onervaren FBI-agente Jane Banner komt de zaak onderzoeken, maar beseft al snel dat ze weinig van het gebied en zijn bewoners begrijpt. Cory besluit haar te helpen en samen met politieofficier Ben Shayo proberen ze de daders van deze gruwelijke misdaad op te sporen.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)