Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    UPC: Video on Demand geliefd, maar niet op DVR

    Voor kabelaanbieders is Video on Demand het nieuwe toverwoord. Vooral UPC is er druk mee bezig, maar met de DVR wil het nog niet lukken.
    Jan-Hein Visser
    5 september 2007
    comments 0
    UPC: Video on Demand geliefd, maar niet op DVR
    Voor kabelaanbieders is Video on Demand het nieuwe toverwoord. Vooral UPC is er druk mee bezig. Deze interactieve manier van tv-kijken maakt het mogelijk om via de digitale kabel diensten als Uitzending gemist en films op bestelling aan te bieden. Omdat hiervoor een tweewegverbinding nodig is, kan deze techniek alleen via de kabelnetten worden toegepast. Via de satelliet is een dergelijke dienst met de huidige technieken niet mogelijk. Hoogstens kan pay-per-view via de satelliet worden aangeboden, zoals dit in ons omringende landen gebeurt via diverse filmkanalen.

    Vanaf 15 september komt voor de abonnees van UPC Uitzendinggemist van de Publieke Omroep beschikbaar via Video on Demand. Het was al mogelijk om geselecteerde uitzendingen terug te kijken via UPC Digital, maar nu komt het complete pakket beschikbaar. Daarnaast is UPC de grootste aanbieder in ons land van films via Video on Demand. Van een aantal belangrijke filmstudio’s - Warner Bros., Disney en Paramount - krijgt UPC de films voor Video on Demand voortaan op hetzelfde moment als de reguliere videotheken.

    Door UPC Digital gebruikers wordt er positief gereageerd op de nieuwe diensten; dat wil zeggen door de kijkers met een normale Mediabox. De DVR (Digital Video Recorder) gebruikers van UPC hebben vanwege softwareproblemen al wekenlang géén toegang tot de diensten, terwijl ze in principe wel een duurder abonnement hebben. UPC biedt compensatie door onder meer Film1 beschikbaar te stellen, maar is hierin selectief per regio. Uit onvrede hebben veel bezitters hun DVR al teruggestuurd.
    UPCVideo on DemandDVR

    Reacties

  1. TV-TIP Grote gezinnen, grote vakanties

    Grote gezinnen, grote vakanties
    SBS6 om 20:30 uur
    De familie Engel wordt wakker in Italië en gaat op zoek naar verkoeling, maar parkeren bij het Comomeer blijkt lastig. Als het eenmaal is gelukt, is het tijd voor ijsjes. Bij de familie Verhoef gaan de campers weer de weg op, maar niet zonder slag of stoot. In de ene camper vliegen de koffers door de lucht en in de andere stijgen de temperaturen razendsnel. Sabrina probeert haar hoofd koel te houden tussen alle drukte, maar dat valt niet mee. Bij de familie Morlog staat een culturele activiteit op de planning. Ze gaan op jeepsafari en dompelen zich onder in de Turkse cultuur. Waar Lamani helemaal opleeft, schiet er bij Wesley paniek in wanneer de jeeps dicht langs de afgrond rijden. De Den Hollandertjes doen iets uitzonderlijks tijdens hun bezoek aan Parijs: ze splitsen voor het eerst op. De meiden gaan shoppen, terwijl de mannen een ander plan hebben.

    TV-TIP Keuringsdienst van waarde

    Keuringsdienst van waarde
    NPO 1 om 22:15 uur
    Biologisch zou beter zijn voor mens, dier en planeet, maar goed voor de portemonnee is het niet bepaald. Wie goed wil doen, moet diep in de buidel tasten. Ketchup met bio op het etiket kost dik vier keer zoveel als zijn gewone broer, bio-rucola drie keer en broccoli tweeënhalf, toch blijkt biologisch soms goedkoper te kunnen zijn dan gewone producten. Een pak biologische pasta kost minder dan gewone pasta en met biologische champignons in je biologische soep ben je ook voordeliger uit. Is de prijs van bio wel zo logisch? De Keuringsdienst wil stemmen met de portemonnee en stuit op kiezersbedrog.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)