Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Vierde zender voor Belgische VMMa

    Op 1 oktober start het Vlaanse televisiebedrijf VMMa met een vierde televisiekanaal. Het kinderkanaal komt in Vlaanderen zowel analoog als digitaal beschikbaar.
    Jarco Kriek
    29 september 2009
    comments 0
    Vierde zender voor Belgische VMMa

    Op 1 oktober wordt in België de vierde zender van het mediabedrijf VMMa gelanceerd. Het gaat om de Vlaamse kinderzender VTM KZOOM. Deze komt zowel analoog als digitaal in Vlaanderen beschikbaar. Overigens blijft de satellietkijker voorlopig hiervan verstoken.

    Op de nieuwe kinderzender is een mengelmoes van nieuwe en oude kinderprogramma’s te zien. VMMa wil met deze programmering de zender voor de kinderen als ook voor de ouders aantrekkelijk maken. Zo zijn onder andere internationale klassiekers als Pippi Langkous en Lassie te zien. Ook één van de oudste kinderprogramma’s van VTM, Schuif Aan, is op de nieuwe kinderzender te bewonderen.

    Educatief is het programma Zeppe & Zikki waarin kinderen wordt geïnformeerd over verkeersveiligheid. Muzikaal worden de kinderen met de VTM Kids Top 20 wekelijks op de wenken bediend.

    VMMaVTMVTMKZOOM

    Reacties