Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Voorlopig geen concurrentie op kabelnetwerk Ziggo

    De uitspraak van het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb) inzake het hoger beroep van VodafoneZiggo ten aanzien van het openbreken van Ziggo-kabels is weer uitgesteld.
    Jarco Kriek
    11 november 2019
    comments 13
    Openbreken kabel Ziggo

    VodafoneZiggo ging in beroep tegen het marktanalysebesluit van toezichthouder Autoriteit Consument & Markt (ACM) dat op 1 oktober vorig jaar formeel leidde tot het openstellen van het kabelnetwerk van het bedrijfsonderdeel Ziggo. CBb zou in de beroepszaak eerder in de eerste week van oktober uitspraak doen. Dit werd tot 12 november uitgesteld. Maar ook dan komt geen uitspraak van de rechter. Dit wordt door CBb aan Totaal TV bevestigd. Wanneer het oordeel van het CBb in dit hoger beroep volgt, is op dit moment niet bekend maar volgt in ieder geval niet in de komende twee weken.

     

    Geen concurrentie kabel Ziggo

    Hoewel het kabelnetwerk van Ziggo formeel op 1 oktober 2018 is gereguleerd en dus is opengebroken, heeft dit tot heden niet geleid tot concurrentie op het kabelnetwerk van Ziggo. In ieder geval T-Mobile en YouCa hebben wel interesse in het leveren van de kabels van Ziggo. Maar de huidige tariefstelling voor toegang tot dit kabelnetwerk en te leveren wholesalediensten komt niet overeen met verwachtingen van toetreders. Maar voordat hierover verder wordt gesproken, wordt eerst de uitspraak van het CBb afgewacht. Mocht VodafoneZiggo namelijk in het gelijk worden gesteld dan wordt regulering van het kabelnetwerk teruggedraaid.

    ZiggoVodafoneZiggoCollege van Beroep voor het bedrijfslevenCBbAutoriteit Consument & MarktACMreguleringmarktanalysebesluittvtelevisieinternettelefoontelefoniebellenopenbreken kabelabonnementT-MobileYouCa

    Reacties

  1. TV-TIP Meisjes van de Goede Herder

    Meisjes van de Goede Herder
    NPO 2 om 20:25 uur
    Volgens de Goede Herder heeft er nooit seksueel misbruik plaatsgevonden binnen de kloostermuren, maar toch zijn er meldingen van vrouwen. José stond vanaf haar dertiende in de wasserij bij het klooster in Velp en nog altijd heeft ze nachtmerries over de zuster die haar heeft misbruikt. Terwijl vrouwen zich online op grote schaal uitspreken over het misbruik, heerst er veel schaamte en is José een van de weinigen die hier openlijk over durft te praten.

    TV-TIP Boerderij van Dorst

    Boerderij van Dorst
    NPO 3 om 20:25 uur
    Noraly Beyer en Frank van Leeuwen komen Raven van Dorst helpen op de boerderij. Samen leggen ze een wijngaard aan. Raven en Noraly halen de wijnranken op, waarna Frank en Raven ze planten. Noraly verzorgt een uitgebreid diner en Frank sluit de avond met Raven af in de hottub. De volgende dag spannen ze de ijzerdraden voor de druiven, bouwen Frank en Raven een krabpaal voor de geiten en zaait Noraly een nieuw gewas in.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)