Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    VTM beboet voor overtreding reclameregels

    De Belgische commerciële omroep VTM heeft een boete van 15.000 euro en een waarschuwing gehad voor overtreding van de reclameregels.
    Jarco Kriek
    20 november 2007
    comments 0
    VTM beboet voor overtreding reclameregels
    De Belgische commerciële omroep VTM heeft van de Vlaamse Regulator voor de Media (VRM) een boete van 15.000 euro en een waarschuwing gehad voor overtreding van de reclameregels.

    Het moederbedrijf van de televisiezender de Vlaamse Mediamaatschappij (VMMa, eigenaar van de televisiezenders VTM, KanaalTwee, Jim) heeft volgens de VRM de regels overtreden in de VTM-televisieprogramma’s Idool 2007 en Mooi Bloot.

    Bij Idool 2007 werd in de uitzending duidelijk zichtbaar een tijdschrift doorbladerd, waarin beelden van een kandidaat waren verwerkt. In Mooi Bloot werden op regelmatige basis merknamen, logo’s en producten van sponsoren van het programma duidelijk zichtbaar in het beeld gebracht.

    In Vlaanderen geldt, net als in Nederland, de regel dat er een duidelijk onderscheid moet worden gemaakt tussen reclame en het programma zelf. In beide bovenstaande gevallen was dit niet het geval.
    VTMboetereclameregelsVRM

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)