Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Youfone stapt na mobiel, tv en internet ook in energie

    Youfone is al enige tijd actief als prijsvechter op de mobiele en vaste telecommarkt. Het bedrijf kan nu het productaanbod gaan uitbreiden met stroom en gas.
    Jarco Kriek
    19 september 2022
    comments 0
    Youfone stapt na mobiel, tv en internet ook in energie
    Foto Getty Images

    Youfone heeft van toezichthouder Autoriteit Consument & Markt (ACM) de benodigde vergunningen gekregen om energie te gaan leveren aan kleingebruikers. Het duurt echter nog enige tijd voordat het bedrijf daadwerkelijk stroom en gas gaat leveren aan consumenten. Youfone ziet vooralsnog van introductie af vanwege de onzekere situatie op de energiemarkt.

    Youfone

    Reacties

  1. TV-TIP Last Christmas

    Last Christmas
    Net5 om 20:30 uur
    Hoewel ze weinig met Kerst heeft, zit Kate (Emilia Clarke) er continu middenin. Ze werkt in een winkel die het hele jaar door kerstspullen verkoopt. Logisch dus dat ze het er niet naar haar zin heeft. Daar komt verandering in als de charmante Tom (Henry Golding) de winkel binnenstapt. Hij leert Kate weer van het leven en Kerst te genieten.

    TV-TIP Het grote 30 tellen tv-toernooi

    Het grote 30 tellen tv-toernooi
    NPO 1 om 20:33 uur
    Water links van Nederland! De eerste mensen op aarde! De vorige president van de Verenigde Staten! In Het grote 30 tellen tv-toernooi, zeg maar de tv-variant van het immens populaire spel 30 Seconds, zetten Isa Hoes, Jochem van Gelder en Berget Lewis zich, met versterking van familieleden, in voor het Liliane Fonds. Welk team weet binnen dertig tellen de meeste antwoorden te verzamelen? Giovanca Ostiana en Bert van Leeuwen presenteren.

    Interview

    • *

      Eva Laurenssen

      Dertigers

      Dramaserie Dertigers sluit het jaar af met een knal, in de vorm van een heuse kerstspecial. Is dit echt het afscheidsfeestje? We vragen het aan Eva Laurenssen, gezicht van het eerste uur.
      Reacties0 reactie(s)