Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo gaat strijd met glasvezel aan met sport en lagere prijs

    VodafoneZiggo is bezig met een uitgebreid offensief om klanten te behouden en nieuwe klanten te werven. Onderdeel is de bundelpromotie One.
    Jarco Kriek
    14 juni 2026
    comments 15
    Ziggo gaat strijd met glasvezel aan met sport en lagere prijs
    foto: Getty Images

    VodafoneZiggo zet de aanval in op de Nederlandse telecommarkt met een nieuw combinatieaanbod genaamd One. Klanten die op hetzelfde adres een nieuw Ziggo-internetpakket combineren met een Vodafone-mobiel abonnement, krijgen voortaan een structurele korting van maximaal 20 euro per maand. Volgens het bedrijf is dit de hoogste combikorting van Nederland.

     

    Korting afhankelijk van snelheid en data

    De hoogte van de korting hangt af van de gekozen internetsnelheid en databundel: hoe meer data en snelheid, hoe hoger het voordeel. Bestaande Vodafone-voordelen, zoals dubbele data en tot 10 euro korting per mobiel abonnement, blijven gewoon bestaan. Daar komt nu het Ziggo-voordeel bij, samen goed voor maximaal 20 euro per maand. Wisselende extra's, zoals een gratis tv-pakket naar keuze, verdwijnen daarbij wel. Ook kleinzakelijke klanten kunnen van One gebruikmaken, al geldt de korting voor hen exclusief btw. "Met deze stap zetten we een nieuwe standaard", aldus Robin Kroes, directeur Consumentenmarkt bij VodafoneZiggo.

     

    Concurrentie met KPN, Odido en DELTA

    Met One mengt VodafoneZiggo zich nadrukkelijk in de prijsstrijd met concurrenten. KPN biedt via Combivoordeel tot 7,50 euro korting per mobiel abonnement, plus dubbele data, een gratis tv-pakket en een keuzevoordeel zoals Netflix of ESPN. Odido geeft via Klantvoordeel 5 euro korting op het thuisabonnement en tot 7,50 euro op Unlimited-abonnementen, samen circa 12,50 euro. DELTA hanteert een Internet + Mobiel-korting tot 7,50 euro per maand, met dubbele data en vanaf 10 GB een gratis tv-pakket. Op puur financieel vlak claimt VodafoneZiggo daarmee de koppositie, al wegen de gratis extra's bij concurrenten voor sommige klanten zwaarder dan een vast bedrag aan korting.

    ZjggoVodafoneZiggoVodafoneFMCbundelkortingOnekorting

    Reacties

  1. TV-TIP Boerderij van Dorst

    Boerderij van Dorst
    NPO 3 om 20:25 uur
    Noraly Beyer en Frank van Leeuwen komen Raven van Dorst helpen op de boerderij. Samen leggen ze een wijngaard aan. Raven en Noraly halen de wijnranken op, waarna Frank en Raven ze planten. Noraly verzorgt een uitgebreid diner en Frank sluit de avond met Raven af in de hottub. De volgende dag spannen ze de ijzerdraden voor de druiven, bouwen Frank en Raven een krabpaal voor de geiten en zaait Noraly een nieuw gewas in.

    TV-TIP De Kroesjes: Viva Familia

    De Kroesjes: Viva Familia
    TLC om 20:30 uur

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)