Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo Sport cultheld Sierd de Vos maakt stap naar Netflix

    Sommigen verafschuwen hem, anderen beschouwen een voetbalwedstrijd zonder zijn stem niet als volwaardig voetbalspektakel. Ziggo Sport-commentator Sierd de Vos houdt de gemoederen bezig.
    Peter de Koning
    18 juli 2019
    comments 0
    Ziggo Sport cultheld Sierd de Vos maakt stap naar Netflix
    Foto ANP

    Onlangs werd bekend dat Sierd de Vos de nieuwe stem van het EA Sport computerspel FIFA 20 en de edities daarna wordt. Maar dat is nog niet alles. Netflix maakte vandaag een promotiefilm openbaar voor de Netflix Original Series La Case de Papel. Het derde seizoen van deze Spaanse misdaadserie is vanaf 19 juli op Netflix te zien. Nederlandse kijkers worden door Sierd de Vos op de manier zoals we van hem als voetbalcommentator gewend zijn warm gemaakt voor de nieuwe afleveringen van deze serie.

     

    NetflixLa Casa de PapelOTTonlinestreamingdienstSierd de VosZiggo Sport

    Reacties

  1. TV-TIP The Masked Singer

    The Masked Singer
    RTL 4 om 20:00 uur
    Ruben Nicolai stelt de laatste vijf kandidaten van dit seizoen voor. Panelleden Carlo Boszhard, Buddy Vedder, Monica Geuze, Loretta Schrijver en Gerard Joling mogen direct aan de slag: twee van de nieuwkomers vallen af.

    TV-TIP Nations League (v): Engeland - Nederland

    Nations League (v): Engeland - Nederland
    NPO 3 om 20:21 uur
    Na de pijnlijke nederlaag tegen onze zuiderburen leek het Nations League-avontuur van de Oranje Leeuwinnen al voorbij voordat het überhaupt begonnen was. De wedstrijd tegen verliezend de WK-finalist Engeland stond immers óók nog op de kalender. Tot ieders verbazing werd de ploeg van Sarina Wiegman eind ­september met 2-1 terug naar huis gestuurd. Op ’t heilige gras van Wembley zijn de Britse dames nu uit op revanche.

    Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)