Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Zusje Ziggo verhoogt prijs tv en internet

    Telenet gaat in oktober de prijs van abonnementen waarbij tv en/of internet wordt geleverd in prijs verhogen. Het gaat om een inflatiecorrectie.
    Jarco Kriek
    22 augustus 2020
    comments 0
    Zusje Ziggo verhoogt prijs tv en internet
    Foto ProShots

    Telenet is eigendom van Liberty Global. Dit Brits mediabedrijf met Amerikaanse wortel is voor de helft eigenaar van VodafoneZiggo, waartoe het Nederlandse kabelbedrijf Ziggo behoort. Telenet verhoogt de prijs van abonnementen op 25 oktober en gaat in de komende weken klanten persoonlijk over de voor hen geldende verhoging informeren. De gemiddeld prijsverhoging bedraagt 1,06 procent. Dit komt overeen met de in België vastgestelde inflatiecorrectie.

     

    TV en internet

    De prijsaanpassing wordt doorgevoerd bij vaste maandelijkse abonnementskosten van internet, kabeltelevisie, digitale tv en vaste alsmede mobiele telefonie. Bij sommige abonnementen laat Telenet de prijs gelijk. Dit is onder meer het geval bij alle BASE-abonnementen en de entertainmentpakketten Play, Play More, Play Sports en de Play Sports Dagpas.

     

    Onderhoud netwerk

    De prijsverhoging is volgens Telenet nodig om investeringen te doen met betrekking tot onderhoud van het netwerk. Dit is nodig om kwaliteit, stabiliteit en veiligheid van het netwerk te waarborgen. Ziggo verhoogde om dezelfde redenen in juli de prijs van abonnementen met 3,4 procent. Dat was hoger dan de wettelijk vastgestelde inflatiecorrectie die in Nederland in 2019 2,7 procent bedroeg.

    TelenetLiberty GlobalZiggoVodafoneZiggotvtelevisieinternetabonnementprijsverhoging

    Reacties