Benefietactie Filipijnen trekt veel kijkers
De benefietuitzending voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan in de Filipijnen heeft maandagavond in totaal 1,6 miljoen kijkers getrokken. De organisatie is zeer tevreden.
19 november 2013
comments 0

Foto: ANP
De benefietuitzending voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan in de
Filipijnen heeft maandagavond in totaal 1,6 miljoen kijkers getrokken. De organisatie is zeer tevreden.De uitzending was gelijktijdig te zien op Nederland 1, RTL 4 en SBS6. Veruit de meeste kijkers volgden het gebeuren op Nederland 1. Aan het einde van de avond werd bekendgemaakt dat op giro 555 tot op dat moment al meer dan 18,5 miljoen euro voor de slachtoffers was gestort.
Trijntje Oosterhuis meest ludieke actie
De kracht van social media is tijdens de benefietuitzending meer dan eens duidelijk geworden. Trijntje Oosterhuis beloofde om voor elke like van haar Facebook-pagina een euro aan Giro 555 te doneren. Uiteindelijk zou dat haar bijna twee ton gaan kosten, wat uiteraard verre van reëel is om te doneren. Om Trijntje Oosterhuis een hart onder de riem te steken, heeft 100% NL Ochtendjock Lex Gaarthuis vanmiddag bij Robert Feller in het programma beloofd, dat hij bij 228.000 likes op haar bericht donderdagochtend een uur lang alleen maar liedjes van Trijntje Oosterhuis zal draaien.Trijntje OosterhuisBenefietactieFilipijnen100%NLGiro 555Nederland 1SBS 6RTL 4










