Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Exclusieve serie Videoland voorlopig niet lineair

    De Nederlandse misdaadserie Mocro Maffia is een succes voor online videodienst Videoland. De zesdelige serie blijft vooralsnog exclusief bij de online streamingdienst te zien.
    Peter de Koning
    31 oktober 2018
    comments 2
    Exclusieve serie Videoland voorlopig niet lineair

    RTL Nederland is eigenaar van Videoland en het mediabedrijf laat steeds meer eigen series voor deze streamingdienst maken. In het verleden waren deze series kort na de online beschikbaarheid ook op de lineaire televisiezender RTL 4 te zien. Dit was onder andere bij de series Zwarte tulp en De twaalf van Oldenheim het geval. Maar Mocro Maffia blijft vooralsnog exclusief bij Videoland te bekijken. Wie de achtdelige Nederlandse misdaadserie wil zien, dient dus een abonnement van negen euro per maand op online streamingdienst Videoland te kopen.

     

    Mocro Maffia succes

    Voor Videoland is de misdaadserie een groot succes.  Sinds de beschikbaarheid op 11 oktober heeft meer dan helft van de Videoland-abonnees één of meer afleveringen van de serie gezien. Van het deel Videoland-abonnees dat naar Mocro Maffia heeft gekeken, heeft 63 procent alle afleveringen gezien.

     

    VideolandRTLRTL NederlandRTL 4onlinestreamingdienstlineairMocro Maffiabingewatchen

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)