Family 7 bij UPC alleen nog in digitaal aanvullend pakket
De christelijk georiënteerde commerciële familiezender Family 7 zal begin juli bij UPC uit de analoge pakketten verdwijnen in grote delen van Zuid-Holland en Flevoland.
25 juni 2013
comments 0

Family 7 heeft met UPC de afspraak gemaakt om overal uiteindelijk alleen nog digitaal te worden doorgegeven en wel in het zogeheten digitale royaal tv-pakket. Dat betekent wel dat kijkers die nu alleen een basispakket afnemen en die Family 7 bij UPC willen blijven bekijken stukken duurder uit zijn. UPC heeft alle abonnees in de betreffende regio's per email op de hoogte gebracht van de wijziging.
In het zadel door programmaraden
Family 7 is als kleine zender met de nodige moeite bij de grote aanbieders beschikbaar gekomen. Daarbij zijn ze zeker in het geval van Ziggo en UPC mede door toedoen van de programmaraden op de kabel gekomen. Bij Ziggo is de zender al een tijdje alleen in het digitaal aanbod te zien en bij UPC tot nu toe nog analoog op advies van de programmaraden Zuid-Holland-Zuid en Zuid-Oost-Flevoland. De programmaraden zullen waarschijnlijk spoedig verdwijnen, maar los daarvan heeft Family 7 met UPC de afspraak gemaakt alleen nog digitaal te worden aangeboden via kanaal 327.Family 7 wint golden crown award
Net als in 2012 ontving Family7 tijdens de jaarlijkse Crown Award uitreiking van de Amerikaanse organisatie ICVM (International Christian Visual Media) de gouden Crown Award in de categorie 'Best TV Format'. Ook sleepte de productie zilver in de wacht in de categorie 'Best International Film'. Family7 ontving de Crown Award op vrijdag 21 juni voor haar tv-serie Family7 in Actie. Het winnende programma werd gemaakt rond het project van de Nederlandse stichting Up4S die een weeshuis en een school heeft in Oeganda.Family 7Bright FMmultimedia platformChristelijke mediageloofreligieUPCProgrammaraden








