Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Formule 1 op Sport1 nog onzeker

    Het nieuws dat betaalzender Sport1 de uitzendrechten van de Formule 1 heeft binnengehaald, is voorbarig en niet waar. Dat stelt de betaalzender tegen tv-gids Totaal TV.
    Jarco Kriek
    23 november 2012
    comments 0
    Formule 1 op Sport1 nog onzeker
    Foto: ANP

    Het nieuws dat betaalzender Sport1 de uitzendrechten van de Formule 1 heeft binnengehaald, is voorbarig en niet waar. Dat stelt de betaalzender tegen tv-gids Totaal TV.

    Formule 1-commentator Olav Mol maakte op radiozender 538 bekend dat Sport1 de tv-rechten voor de Formule 1 verworven heeft. Dit nieuws werd direct door landelijke media – waaronder de NOS – overgenomen. Volgens Mol gaat Sport1 de komende drie seizoenen de Formule 1 uitzenden. Tevens stelde de Formule 1-commentator dat de tijd van de Formule 1 op een open zender voorbij zijn.

    Onderhandelingen lopen nog

    Sport1 laat Totaal TV echter weten dat er op dit moment nog geen overeenkomst over de uitzendrechten van de Formule 1 is. De betaalzender zegt grote interesse in de Formule 1 te hebben, maar de onderhandelingen over het uitzenden van de racewedstrijden zijn nog aan de gang. Inhoudelijk wil Sport1 geen informatie over de lopende onderhandelingen geven.
    Sport1. Formule1Formule 1RTL 7RTL NederlandSBSSBS BroadcastinguitzendrechtenbetaaltelevisieEredivisie LiveRupert MurdochFOXFox International Channels

    Reacties