Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Hoogste zendmast Nederland te bezoeken voor goede doel

    Wie altijd al eens de hoogste zendmast van Nederland heeft willen bezoeken, krijgt daarvoor nu de kans. Op 14 en 15 juni kan de toren in IJsselstein voor het goede doel worden bezocht.
    Jan-Hein Visser
    31 mei 2014
    comments 0
    Hoogste zendmast Nederland te bezoeken voor goede doel
    Wie altijd al eens de hoogste zendmast van Nederland heeft willen bezoeken, krijgt daarvoor nu de kans. Op 14 en 15 juni kan de toren in IJsselstein voor het goede doel worden bezocht.

    De zendmasten in Nederland zijn normaal gesproken niet vrij toegankelijk voor publiek, maar in het kader van het goede doel wordt hier een uitzondering op gemaakt. De stichting Heppieview organiseert dit jaar meerdere open dagen in de torens. Een letterlijk hoogtepunt is daarbij de openstelling van de zendmast in IJsselstein (Lopik). Dit is de hoogste en bekendste zendmast van het land.

    Alticom en Heppieview

    Alticom is eigenaar van alle grote zendmasten- en torens in Nederland. Samen vormen die torens en masten een belangrijk deel van de Nederlandse omroep- en telecommunicatie-infrastructuur. In principe zijn de torens alleen toegankelijk voor bevoegden. Maar speciaal voor Heppie, een stichting die zich inzet om kinderen die in moeilijke omstandigheden verkeren een leuke dag te bezorgen, maakt Alticom Datacenters een uitzondering. Heppie is volledig afhankelijk van vrijwillige inzet, giften en fondsenwervende acties. Alticom steunt de stichting door haar torens open te stellen en de organisatie van de Heppie View te ondersteunen. Iedereen die eens van het geweldige uitzicht vanuit de toren wil genieten, krijgt tijdens de Heppie View Tour deze unieke kans. Meer informatie is te vinden via de website van Heppieview.
    ZendmastLopikIJsselsteinopen dagHeppieviewAlticom

    Reacties

  1. TV-TIP De Hygiënepolitie

    De Hygiënepolitie
    SBS6 om 20:30 uur
    Rob Geus reist naar Boetiek Hotel Thuis Bij Schell in Rotterdam. Het hotel ziet er aantrekkelijk uit: mooie kamers boven een hip restaurant, een jonge ondernemer op Instagram en zelfs aandacht in de krant. Achter die uitstraling klinkt echter een ander geluid. Sinds de overname in 2020 klagen gasten in reviews over vieze badkamers, bedwantsen en gebrek aan hygiëne. Wanneer Rob onderzoek doet, blijkt de werkelijkheid nog smeriger. Daarnaast heeft Rob een noodkreet ontvangen van Marijke en haar gezin uit het Friese Franeker. Zij wonen in een ernstig vervuild huis vol schimmel en lekkages. De pissebedden kruipen inmiddels zelfs het bed in. De familie ligt in de clinch met de woningbouw, dus komt Rob in actie.

    TV-TIP Deadliest Catch

    Deadliest Catch
    Discovery om 20:30 uur

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)