Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Kijkcijfer Luizenmoeder op NPO 3 historisch hoog

    Met het begin van de tweede serie van De Luizenmoeder heeft NPO 3 een ongekend hoog kijkcijfer neergezet. Afgerond keken vier miljoen mensen.
    Jan-Hein Visser
    11 februari 2019
    comments 2
    Kijkcijfer Luizenmoeder op NPO 3 historisch hoog
    Foto ANP

    De verwachtingen voor de nieuwe serie van De Luizenmoeder waren vooraf al hoog. Maar zo hoog als de kijkcijfers zijn voor de eerste nieuwe aflevering op NPO 3 had waarschijnlijk niemand voorzien. Volgens de metingen van Stichting Kijkonderzoek schakelden afgerond vier miljoen mensen in. En dat cijfer kan met uitgesteld kijken bovendien nog meer records gaan kraken. De serie rondom de belevenissen op een basisschool gooide vorig jaar ook al hoge ogen maar nog nooit met een kijkcijfer dat zo hoog was als nu. Van de comedyserie, die in opdracht van AVROTROS wordt gemaakt door productiehuis Bing Film & Televisie, bestaat intussen ook al een Vlaamse versie.

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Vivienne van den Assem

      Nederland met vakantie

      Vivienne van den Assem presenteert Nederland met Vakantie. Dat is, zeg maar, een mix van Hart van Nederland, RTL Boulevard, Campinglife en MAX Vakantieman.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide