KPN voert laagste prijsverhoging in jaren door

Abonnementen waarbij internet wordt geleverd, gaan gemiddeld met €1,50 per maand omhoog. Daarmee blijft KPN in de buurt van de wettelijk vastgestelde inflatiecorrectie van het afgelopen jaar. KPN laat aan Totaal TV weten dat inkoop van diensten en producten duurder is geworden. Daarnaast investeert KPN veel geld in het eigen netwerk. Niet alleen wordt op grotere schaal glasvezel in Nederland aangelegd. Ook heeft KPN de maximale internetsnelheid naar 1Gbps (1000Mbps) verhoogd, heeft het vrije modemkeuze geïntroduceerd, is de opslag van de mailbox van 1 naar 15GB verhoogd, de bediening van Interactieve TV makkelijker gemaakt en de veiligheid op het netwerk op klantniveau verbeterd met onder meer ondersteuning van DNSSEC.
KPN informeert klanten
KPN is vandaag begonnen met het informeren van klanten over de prijsverhoging die op 1 juli wordt doorgevoerd. In dit schrijven staat de exacte prijsverhoging die voor de betreffende klant bij de afgenomen diensten van toepassing is. Naast internet wordt ook het abonnement voor vast bellen een euro per maand duurder en gaan de gesprekskosten in prijs omhoog.
Digitenne
De prijs van het abonnement voor Interactieve TV blijft gelijk. Het abonnement van KPN Digitenne gaat wel in prijs omhoog. Om via de ether naar tv te kijken, dient vanaf 1 juli €18,50 per maand betaald te worden. Dat is een euro duurder dan op dit moment. Het kijken naar de landelijke tv- en radiozenders van NPO blijft ongecodeerd en dus gratis.