MTV Dance vanaf maart via de satelliet
Goed nieuws voor liefhebbers van Dance-muziek: MTV Dance komt eindelijk op de Astra1.
15 februari 2008
comments 0

Het besluit van Viacom om nu MTV Base door MTV Dance te vervangen is genomen omdat er veel vraag naar de zender is. Overigens is het huidige MTV Base UK inhoudelijk vooral op Engeland gericht. Onlangs is via Astra1 wel MTV Base France gelanceerd, maar deze zender is voor de Franse markt bestemd.
Viacom is bezig met het maken van afspraken over de wijziging met alle aanbieders die het MTV-pakket op de Astra1-positie overnemen, zoals CanalDigitaal, MTV Unlimited (Duits pakket van TechniSat) en UPC Direct. Als MTV Dance vanaf maart in het satellietpakket, komt zal de zender exclusief via de satelliet te zien zijn.
In de digitale pakketten van Zesko en UPC die het overgrote deel van ons land bedienen met digitale kabeltelevisie was MTV Base al verdwenen. Bovendien geven zij in het genre ‘dance muziek’ de non-stop zender TMF Party door, die echter weer niet via de satelliet verkrijgbaar is. Satelliethebbers kunnen voor het genre dat MTV Base biedt nog altijd terecht bij Trace TV.
MTV DanceViacom









