Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Nieuwe Uri Geller kijkcijfertopper

    De uitslag van de finale van De Nieuwe Uri Geller op SBS 6 trok vrijdagavond 2.286.000 kijkers. Het was daarmee het best bekeken programma van de dag.
    7 maart 2009
    comments 0
    Nieuwe Uri Geller kijkcijfertopper
    De uitslag van de finale van De Nieuwe Uri Geller op SBS 6 trok vrijdagavond 2.286.000 kijkers. Het was daarmee het best bekeken programma van de dag.

    Gemiddeld keken 1.538.000 mensen naar de reguliere show. De Dik Voor Mekaarshow op Nederland 1 wist 1.743.000 kijkers te boeien. Vorige week keken er nog 2.438.000 kijkers naar de eerste aflevering. Nu was het programma goed voor de tweede plaats.

    Vermist kon rekenen op meer dan 1,3 miljoen kijkers, terwijl X Factor op RTL4 op een zesde plaats eindigde met 1.237.000 kijkers.

    Bron: Stichting KijkOnderzoek.

     

    Nieuwe Uri GellerkijkersStichting KijkOnderzoek

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Jippie No More!

    Zappbios: Jippie No More!
    NPO 3 om 15:30 uur
    Als Gail, de oudste zus van Jaap Peter (Jippie), gaat trouwen, komt de hele familie bij elkaar in het grote landhuis van opa Willem. Samen willen ze er een groot feest van maken. Dat blijkt lastig wanneer Jippie voor het eerst verliefd wordt op Lily, die meer oog lijkt te hebben voor zijn zusje Joe.

    TV-TIP Wind River

    Wind River
    NPO 3 om 20:20 uur
    Jager Cory Lambert ontdekt in het besneeuwde indianenreservaat Wind River het levenloze lichaam van een jonge vrouw. Het achttienjarige slachtoffer Natalie Hansen blijkt te zijn verkracht en vermoord. De onervaren FBI-agente Jane Banner komt de zaak onderzoeken, maar beseft al snel dat ze weinig van het gebied en zijn bewoners begrijpt. Cory besluit haar te helpen en samen met politieofficier Ben Shayo proberen ze de daders van deze gruwelijke misdaad op te sporen.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)