Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Nieuwszender Russia Today via UPC te zien

    UPC heeft per begin maart nog een uitbreiding van haar digitale aanbod gerealiseerd en wel met nieuwszender Russia Today. Er ging geen persbericht van het Kremlin vooraf aan het veroveren van het eerste grote Nederlandse kabelnet.
    Jan-Hein Visser
    2 maart 2010
    comments 0
    Nieuwszender Russia Today via UPC te zien
    Kabeltelevisie aanbieder UPC Nederland heeft de nieuwszender Russia Today per 1 maart in het digitale portfolio van nieuwszenders opgenomen. Naast Al Jazeera English, Sky News, CNN International en BBC World News is het de vijfde Engelstalige nieuwszender die bij UPC te ontvangen is.

    Russia Today is als nieuwszender wereldwijd actief en moet een alternatief vormen voor andere internationale nieuwszenders. De zender wil de berichtgeving van het wereldnieuws dan ook in balans brengen met een eigen visie. Het kanaal wordt gefinancierd door het staats-nieuwsagentschap RIA-Novosti en is bedoeld om het Russische gezichtspunt op de wereld weer te geven en feitelijk ook het land te promoten.

    Russia Today is naast UPC ook al sinds het begin via de satelliet Astra te ontvangen en ook in Engeland bijvoorbeeld bij Sky Digital en Freesat. De Russische overheid steekt veel geld in de zender die nieuws, weer en achtergronden over Rusland en het wereldnieuws brengt. Er bestaat ook een Arabischtalige versie (via Hotbird) en een Spaanstalige versie (via Hispasat) van Russia Today.
    UPCRussia Today

    Reacties