Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Pownews neemt afscheid met hoogtepunt Onno Hoes

    Pownews, de nieuwsrubriek van de publieke omroep Powned, sluit haar bestaan als dagelijkse rubriek af met als hoogtepunt het privéleven van de Maastrichtse burgemeester Onno Hoes.
    Jan-Hein Visser
    4 december 2014
    comments 6
    Pownews neemt afscheid met hoogtepunt Onno Hoes
    Foto: ANP
    Pownews, de nieuwsrubriek van de publieke omroep Powned, sluit haar bestaan als dagelijkse rubriek af met als hoogtepunt het privéleven van de Maastrichtse burgemeester Onno Hoes.

    De uitzending van PowNews van woensdag 3 december was direct de meestbesproken. Veel kijkers uitten kritiek op de manier waarop het privéleven van Onno Hoes uit Maastricht tentoon werd gespreid. Het kan Powned een rechtszaak opleveren omdat de burgemeester juridische stappen kan nemen wegens het schenden van zijn privacy.

    Powned moet bezuinigen

    PowNews is donderdagavond voor het laatst als dagelijkse rubriek te zien. Hoofdredacteur Dominique Weesie lichtte eerder zijn keuze toe om van PowNews een wekelijks programma van drie kwartier te maken. Op die manier wordt flink op de kosten bespaard en kan Powned nieuwe programmaformats gaan ontwikkelen.
    PownedPownewsDominique WeesieRutger van CastricumNieuwsrubriekOnno HoesAlbert Verlinde

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)