Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    TROS Opgelicht waarschuwt voor onechte BCC verkoopwebsite

    Het programma TROS Opgelicht verspreidt een waarschuwing voor een nepwebsite waarop alle kenmerken van elektronicaketen BCC worden misbruikt en de consument opgelicht.
    Jan-Hein Visser
    20 juli 2014
    comments 1
    TROS Opgelicht waarschuwt voor onechte BCC verkoopwebsite
    Het programma TROS Opgelicht verspreidt een waarschuwing voor een nep-website waarop alle kenmerken van elektronicaketen BCC worden misbruikt en de consument opgelicht.

    Het is niet voor het eerst dat er een website wordt opgezet die sterk lijkt op die van een echte bekende winkelketen of provider, waarbij BCC al meermaals het slachtoffer werd. Bcc-telecom.com is de zoveelste nepvariant van bcc.nl, dat wel betrouwbaar is.

    Opgeletopinternet waarschuwt voor nepsite

    www.opgeletopinternet.nl adviseert de consument geen aankopen te doen bij Bcc-telecom.com. De site misbruikt het logo, het beeldmerk en de naam van BCC. Daarbij adverteert de nepsite ook nog eens middels gehackte Marktplaats-accounts. Ook aan de onmogelijk lage prijzen is te zien dat het geen echte webwinkel betreft waar de consument onder geen beding gegevens moet achterlaten. De enige echte website van BCC is www.bcc.nl.

    BCCopgelichtnepwebsiteTROSwebshop

    Reacties