Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Zomer draait door met Froukje Jansen en Waldemar Torenstra

    De Zomer Draait Door, in de zomer vervanger van De Wereld Draait Door, heeft drie presentatoren: Froukje Jansen (ex-Llink), Art Rooijakkers (Net 5) en acteur Waldemar Torenstra
    20 mei 2009
    comments 0
    Zomer draait door met Froukje Jansen en Waldemar Torenstra
    De Zomer Draait Door, in de zomer vervanger van De Wereld Draait Door, heeft drie presentatoren: Froukje Jansen (ex-Llink), Art Rooijakkers (Net 5) en acteur Waldemar Torenstra.

    Dat meldt weblog Zappen.blog. Het programma begint over twee weken. Opvallend is dat de drie presentatoren niet in dienst zijn van de Vara. Froukje Jansen zit sinds haar 'ontslag' bij Llink zonder omroep, Art Rooijakkers heeft een contract bij Net 5 en Waldemar Torenstra is acteur, bekend van onder meer de film Zomerhitte.

    Jansen is de dagelijkse presentator, de andere twee vullen haar afwisselend aan. Voor de duopresentatie is gekozen, omdat Torenstra ook druk is met voorstellingen van het stuk The Beauty Queen of Leenane.

    In De Zomer Draait Door komen vaste items uit DWDD terug: Fokke & Sukke, De Jakhalzen en de TV Draait Door. Daarnaast zijn er regelmatig optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

    De Zomer Draait Door is vanaf juni een maand te zien.
    Zomer Draait DoorDWDD

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)