De Leeuw stopt toch met show
Ondanks dat het de laatste tijd beter ging met de kijkcijfers stopt Paul de Leeuw toch met zijn MaDiWoDoVrijdag show. BNN & VARA wilden er overigens wel mee doorgaan.
18 maart 2011
comments 0

Kritiek was ook regelmatig te horen op zijn nogal harde grappen, zoals afgelopen week nog over 'radioactieve lichtgevende Japanse ingenieurs' die bij velen verkeerd vielen. De laatste aflevering van de show zal te zien zijn op 27 mei. Paul de Leeuw stelt op de homepage van VARA in een reactie: "Hoewel ik met heel veel plezier aan het programma heb gewerkt, en blijf werken, met een fantastisch team, heb ik behoefte om mijn hoofd vrij te maken en na te denken over volgende uitdagingen”.
BNN en VARA willen nu verder gaan met het ontwikkelen van nieuwe programma's voor in de avond. Het is niet duidelijk of de productiemaatschappij van De Leeuw (E.V.A.) daarbij weer zal worden betrokken.
EVAVARABNNNederland 3Paul de Leeuw










