Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    UPC verliest veel analoge tv-kijkers

    Kabelbedrijf UPC heeft in het derde kwartaal enkele tienduizenden tv-klanten verloren, met name analoge kijkers.
    6 november 2009
    comments 0
    UPC verliest veel analoge tv-kijkers
    Kabelbedrijf UPC heeft in het derde kwartaal enkele tienduizenden tv-klanten verloren, met name om analoge kijkers.

    Wel kreeg UPC er 23.700 digitale tv klanten bij, zo blijkt uit de kwartaalcijfers van moederbedrijf Liberty Global. De cijfers werden donderdag gepresenteerd.

    Het aantal tv-klanten van UPC Nederland daalde afgelopen jaar van 2,067 miljoen naar 1,966 miljoen. Het zijn vooral analoge tv-kijkers. Maar er wordt wel steeds meer digitale tv afgenomen. Op dat terrein boekt UPC aanhoudend winst.

    In een jaar groeide het aantal digitale kijkers van 629.000 tot 711.000. In de drie maanden tot eind september won UPC 23.700 digitale kijkers en verloor ongeveer 40.000 analoge klanten.

    Uit het kwartaalbericht blijkt ook dat eenderde van de UPC-klanten in Nederland twee of meer producten afneemt via de kabel: zoals tv en internet, internet en bellen of alledrie de diensten.

    De Nederlandse omzet daalde met 3 procent tot 288 miljoen dollar. Het verkooptotaal van Liberty Global kwam voor het derde kwartaal uit op 2,8 miljard dollar.

    Bron: Emerce.
    UPCanaloge kijkerdigitale tv

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)