UPC voegt nieuwe pornozenders Kim Holland aan pakket toe
Via de kabel van UPC zijn vanaf juli nieuwe zenders beschikbaar in het digitale tv-pakket en wel Dusk! en de zender Meiden van Holland, van porno-actrice Kim Holland.
29 juni 2010
comments 0

De zenders van Kim Holland zijn Meiden van Holland TV en Meiden van Holland VIP (kanaal 954) via het digitale pakket van UPC. Beide tv-zenders zijn opgericht door Kim Holland en brengen voornamelijk porno van Nederlandse bodem. De zender wordt opgestart met producenten ‘Don en Ad’ en producent Midhold, een klinkende naam in de adult-industrie die al tien jaar instaat voor het verschaffen van sexy materiaal aan vrijwel alle grote Nederlandse mediabedrijven.
Pornoster Kim Holland heeft voor haar eigen tv-zender, genaamd ‘Meiden van Holland‘, afgekort MvH, ‘actie-scènes’ opgenomen op openbare plaatsen. Er werd al in heel wat steden gefilmd.Kijkers zullen worden getrakteerd op onder andere scènes in een trein, in het Nationale museum ‘De Zaanse Schans’ in Zaandam, en in een bekend voetbalstadion.Antwerpen, Apeldoorn, Amsterdam en Assen zijn ook maar enkele van de steden waarin beelden werden opgenomen. Kim Holland spreekt zelf van “Toeristische routes, maar dan niet zoals die van de ANWB”.
Kim HollandMeiden van HollandUPCDusk







