Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Via UPC kans op rol in Nederlandse speelfilm

    UPC blijft bezoekers van haar internetsite met speciale prijsvragen de kans geven om leuke prijzen te winnen. Dit keer is er de kans op een figurantenrol in een Nederlandse film als men mee doet met de UPC On Demand Filmquiz.
    Jarco Kriek
    10 augustus 2011
    comments 0
    Via UPC kans op rol in Nederlandse speelfilm

    UPC blijft bezoekers van haar internetsite met speciale prijsvragen de kans geven om leuke prijzen te winnen. Dit keer is er de kans op een figurantenrol in een Nederlandse film als men mee doet met de UPC On Demand Filmquiz.

    Nadat UPC onlangs een prijsvraag met pretpark De Efteling en daaraan gekoppelde radiozender Efteling Radio organiseerde is het nu tijd voor een filmquiz die het mediabedrijf koppelt aan Video on Demand mogelijkheden op het eigen kabelnetwerk. Naast kans op een figurantenrol in een Nederlandse speelfilm kunnen deelnemers ook kans maken op een Samsung Home Cinema Set of een DVD van de onderwaterfilm Oceans.

    Via een speciaal spel kan men tijdens het spel wat aan de prijsvraag gekoppeld is op vier mogelijke uitslagen uitkomen. Dit zijn figurant, cameraman, acteur en regisseur. Wie uit het spel als regisseur uit de bus komt maakt kans op één van de genoemde prijzen. Men kan tot 30 september deelnemen aan de UPC On Demand Filmquiz. De trekking volgt op 3 oktober. UPC zegt de deelnemers nog even in spanning te houden in welke Nederlandse film de hoofdprijswinnaar een figurantenrol krijgt.

    UPC

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)