(update) Nieuwsuur in teken watercrisis en eurocrisis
De Eurocrisis duurt nog altijd voort en terwijl ook Nederland in letterlijke zin het water tot aan de lippen staat, is dit voor Nieuwsuur reden om een extra uitzending aan de financiële crisis te wijden.
5 januari 2012
comments 0

Een speciale Nieuwsuur-uitzending met in de hoofdol Klaas Knot, president van de Nederlandsche Bank is dan ook vanavond op Nederland 2 te bekijken. De uitzending is na de reguliere uitzending om 22.45 uur te zien op Nederland 2. Dringende vragen die burgers bezighouden, komen aan bod zoals: waarom is de euro nog steeds goed voor ons? Is terugkeer naar de gulden geen beter idee? Wat betekent de eurocrisis voor u persoonlijk, voor de waarde van uw huis, voor uw baan, voor uw pensioen?
Behalve met Klaas Knot praat Nieuwsuur met een aantal bezorgde ondernemers, zoals Niall Ferguson; hij doceert financiële geschiedenis in New York en doet onderzoek in Oxford en aan Harvard, en met Syp Wynia, columnist voor Elsevier en Mathijs Bouman, econoom en columnist voor het Financieele Dagblad.
Update: voorafgaand aan de Euro special staat de reguliere uitzending van Nieuwsuur om 22.00 uur grotendeels in het teken van het wassende water in Nederland dat her en der tot spannende situaties leidt. Nieuwsuur neemt poolshoogte in Dordrecht en bij de rivieren en vaart mee met Rijkswaterstaat. Te gast is Deltaommissaris Wim Kuijken.
EuroCrisisEurocrisisNieuwsuur










