Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Brava tekent bezwaar aan tegen concept advies programmaraad Zuidoost Brabant

    Brava NL heeft bezwaar aangetekend tegen het concept-advies dat Programmaraad ZuidOost Brabant heeft opgesteld voor het netwerk van UPC. De omroep voelt zich onterecht genegeerd.
    Jan-Hein Visser
    21 januari 2011
    comments 0
    Brava tekent bezwaar aan tegen concept advies programmaraad Zuidoost Brabant
    Brava NL heeft bezwaar aangetekend tegen het concept-advies dat Programmaraad ZuidOost Brabant heeft opgesteld voor het netwerk van UPC. De programmaraad wil Arte in het basispakket hebben en laat Brava NL vallen. Arte heeft nooit in het analoge pakket in Brabant gezeten en zelfs als dat nu zou gebeuren mag UPC die zender er tussentijds na 2 maanden weer uithalen als zij dat zouden willen.

    De programmaraad heeft in totaal twee wijziging doorgevoerd in het basis pakket ten opzichte van het vorige televisie advies. Het Gesprek is weggevallen. Besloten is om Arte in het basis pakket op te nemen op de plek van Het Gesprek. Daarnaast zal volgens het concept-advies Kindernet worden geadviseerd in combinatie met Comedy Central voor het analoge tv-pakket.

    De producenten van BravaNL hebben bezwaar aangetekend en veel motieven aangevoerd die tegen de argumenten van de programmaraad ingaan. Zo is een motief om BravaNL niet te adviseren het feit dat de zender zich in Brabant zou hebben terugtrokken voor analoge doorgifte. Programmadirecteur Rob Overman licht toe dat dit op de kabelnetten van Ziggo sloeg omdat men daar een overeenkomst heeft voor digitale doorgifte. Ook voert de klassieke zender veel inhoudelijke redenen aan waarom Eindhoven en omstreken van belang is voor BravaNL.

    Voor Brava NL is in het geval van doorgifte via UPC netwerken een advies in het basispakket essentieel omdat UPC het signaal anders niet zal gaan doorgeven. Zo kreeg BravaNL in Friesland voor UPC weliswaar een positief advies maar in het voor UPC naar eigen keuze in te vullen standaardpakket. Het in het geheel niet verkrijgen van een advies door een UPC-programmaraad is echter eerder uitzondering op de regel.

     



    Brava NLUPCProgrammaraadEindhoven

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)